Profily do délky 180cm je možné zaslat pouze společností PPL !!

Výpis z obchodního rejstříku

 

 

Nejprodávanější

Anketa

Co v našem e-shopu oceňujete

Sortiment 49% Ceny 33% Přehlednost 12% E-shop mi nevyhovuje 6%

» Projekty našich zákazníků
Podělte se o své nápady, zkušenosti, realizované projekty.

Zde je místo, na kterém rádi zveřejníme Vámi realizované projekty pro inspiraci ostatních a upozorníme na chyby, kterých se při montáži můžete dopustit.

Pokud budete tak vstřícní a pošlete nám Vaše rady, zkušenosti, fotografie, rádi je zde uveřejníme aby i další z nás, kterým záleží na úsporách, designu a jiných výhodách vyplývajících z LED technologie, měli možnost inspirovat se Vašimi nápady zkušenostmi, umem a bay se vyhnuli chybám, kterých se dopustili naši zákazníci při realizacích svých projektů. 

Ideálně zveřejníme Vaše jméno a emailový kontakt na Vás, pokud budete výslovně souhlasit a budete ochotní poradit dalším profesionálům a kutilům. 

 

 info@leduniversal.cz

Za všechny děkuje Váš TEAM LED universal

 


Nasvětlení zrcadla panelový byt Nasvětlení zrcadla panelový byt chyby zrcadlo koupelna náklady a popis - zrcadlo panelový byt Kuchyňská linka podsvícení Podsvětlení kuchyňské linky Strop místnosti - polystyrenový profil pro podsvětlení Strop místnosti se sádrokartonovým světelným podhledem Podsvětlení dřevěných schodů - jednoduché, rychlé a efektní. Podsvětlení, které lze kdykoli domontovat do stávající kuchyňské linky a koupelnových skříněk Osvětlení kuchyňské linky z profilu LED Corner

MGFhOTJkZT